Wystawa fotografii Joanny Knasińskiej w ProMedia


2016-07-2820 lipca 2016r. w ProMedia odbył się wernisaż wystawy fotografii Joanny Knasińskiej, gdzie zaprezentowano 15 wielkoformatowych barwnych wydruków z projektu "MAKROFOTOGRAFIA". Projekt ma na celu pokazanie widzowi magię codzienności, która może być zaklęta nawet w czerwonej cebuli. Prace nie są zatytułowane, co stanowi pretekst do własnej interpretacji. Wystawę można oglądać do końca drugiej dekady sierpnia 2016r. Wystawa powstała w ramach współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Szczecinie.

"MAKROFOTOGRAFIA" jest efektem kilkuletniej pracy nad warsztatem fotograficznym. Powstałe kadry są wynikiem obserwacji otaczającej Autorkę codzienności, której próbowała nadać nowe znaczenie. Nawet tak niepozorny przedmiot jak czerwona cebula może być źródłem inspiracji. Wystawa przenosi widza w inny, magiczny świat stworzony przez Autorkę.

Zapraszamy do skonfrontowania własnego oglądu świata z fotograficznymi wizjami Joanny Knasińskiej. Wystawę obrazującą metafizykę dnia codziennego i tajemnice rzeczy zwykłych i codziennych – można oglądać przez miesiąc, do końca drugiej dekady sierpnia 2016.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych i ciekawych. Wstęp wolny!

Wystawa zrealizowana jest we współpracy z Liceum Plastycznym im. Constantina Brancusi w Szczecinie


wszystkie newsy >
powrt


Liceum Plastyczne im. Constantina Brancusi
70-543 Szczecin, ul. Kurkowa 1
tel: sekretariat : 91/488-13-14
e-mail : lpszczecin@gmail.comCopyright © 2008 - 2016 Liceum Plastyczne w Szczecinie