Dyplom 2017


2017-04-23W ramach obchodów DNI OTWARTYCH SZKOŁY, w piątek 21 kwietnia o godzinie 17.00, odbyło się otwarcie wystawy prac dyplomowych tegorocznych 28 absolwentów.
Prezentowana wystawa ma interdyscyplinarny charakter. Oprócz prac z zakresu specjalizacji projektowanie graficzne oraz snycerstwo obejmuje również ekspozycję prac końcowych 
z wybranych przez każdego ucznia dwóch przedmiotów artystycznych: rysunku i malarstwa lub rysunku i rzeźby. Tak różnorodna prezentacja prac stanowi wyjątkowe podsumowanie czterech lat nauki w Liceum Plastycznym.
Wernisażowi wystawy towarzyszyło także rozstrzygnięcie konkursu na „Najlepszy Dyplom 2017”. Celem konkursu było wybranie i nagrodzenie najlepszej pracy dyplomowej. Spośród prac, które otrzymały ocenę celującą z części praktycznej egzaminu dyplomowego, jury przyznało Nagrodę:

w kategorii projektowanie graficzne Joannie Knasińskiej za pracę pt. „Opracowanie graficzne katalogu oferty zastosowania makrofotografii w przestrzeni mieszkalnej 
i biurowej”.
Prowadzący: Michał Biernacki oraz Remigiusz Kostera.

w kategorii snycerstwo Natalii Barszczowskiej za pracę pt. „Płaskorzeźba o funkcji dekoracyjnej inspirowana kompozycjami ukształtowanymi przez naturę”.
Prowadzący: Iwona Suchorska - Patyk oraz Edward Rogalski.
Tytułem Absolwenta Roku 2017 nagrodzono Joannę Knasińską.


wszystkie newsy >
powrt


Liceum Plastyczne im. Constantina Brancusi
70-543 Szczecin, ul. Kurkowa 1
tel: sekretariat : 91/488-13-14
e-mail : lpszczecin@gmail.comCopyright © 2008 - 2016 Liceum Plastyczne w Szczecinie